Війна в Україні
Запорізька облрада позбавила відзнак та нагород 4-х зрадників

Запорізька облрада позбавила відзнак та нагород 4-х зрадників

Голова Запорізької обласної ради Олена Жук скасувала попередні розпорядження про нагородження Почесними грамотами обласної ради осіб, які в умовах війни здійснили перехід на бік ворога.

Про це повідомляє відділ комунікацій Запорізької обласної ради.

«Дії на підтримку сепаратистів та окупаційного режиму в Запорізькій області, що підпадають під визначення колабораційної діяльності під час воєнних дій в Україні, є несумісними з визначеними підставами для нагородження відзнаками обласної ради», - пише облрада.

Так, нагород та грамот позбавили:

  • депутата Великобілозерської сільської ради, керівника сільськогосподарського виробничого кооперативу «Росія» Володимира Баранова,
  • директора Мелітопольського куреня козацького війська Запорозького низового Ігоря Лисенка,
  • керівника ГО «Козацьке військо Запорозьке низове» Олександра Панченка,
  • в.о. старости Тимошівського старостинського округу Михайлівського району Запорізької області у 2018 р. Андрія Петрова.

Дії цих осіб є несумісними з визначеними підставами для нагород, а саме – вагомий внесок у соціально-економічний розвиток регіону, захист Батьківщини, створення матеріальних і духовних цінностей, досягнення високого професіоналізму, значних успіхів у виробничій, науковій, державній, військовій, творчій, інших сферах діяльності, сприянні розвитку місцевого самоврядування або інші заслуги перед Запорізьким краєм та Україною.

Всі нагороди, призначені даним особам, вважаються недійсними та підлягають поверненню до Запорізької обласної ради.

Читайте також: В Оріхові люди готують у печах на вулиці, а в Мелітополі обіцяють роздавати електрокаміни: Ситуація на Запоріжжі на 19 жовтня;

В Запоріжжі 19 жовтня тимчасово змінить маршрут трамвай №16;

На Дніпропетровщині чоловік кинувся під поїзд: обставини події встановлюють правоохоронці;

2022-10-19 09:43:00
true
Відео Дня
Архів Новин