Валентина Давидова з Запоріжжя виграла турнір з пляжного волейболу в Польщі

В Мисловіце (Польща) з 28 по 31 липня проходив турнір серії ф'ючерс з пляжного волейболу «Beach Pro Tour Futures». У змаганнях брали участь спортсменки Запорізької ОШВСМ Ангеліна Хміль, Тетяна Лазаренко та Валентина Давидова. Після успішного змагального марафону «золоті» дівчата Хміль і Лазоренко дозволили собі невеликий «тайм-аут» і стали п'ятими, але... на найвищу сходинку п'єдесталу піднялася Валентина Давидова.

Про це повідомляють Запорізька ОШВСМ та Base of Ukrainian sports.

Учениця Любові та Василя Букіних у парі з житомирською волейболісткою Діаною Луніною (другий рік грають у парі) успішно зіграли всі зустрічі. У фіналі змагань Давидова та Луніна «розібралися» з польським дуетом Коцьолек/Лодей (який, у свою чергу, здолав у чвертьфіналі запорізький дует - Ангеліну Хміль та Тетяну Лазаренко) 2:0 та стали переможцями світового туру.

Вітаємо Валентину Давидову з успіхом на польському піску та бажаємо спортсменкам та їхнім тренерам подальших перемог!

У світовому рейтингу піднялися обидві наші пари: Хміль/Лазаренко тепер посідають 45 позицію, а Луніна/Давідова - 51.

Наступним крупним стартом для українок стане Чемпіонат Європи, який пройде в рамках об'єднаної першості.