Спорт
Політика
В Запоріжжі вирішили створити «Академію футболу»

В Запоріжжі вирішили створити «Академію футболу»

На останній сесії Запорізької міської ради депутати вирішили реорганізувати дитячо-юнацьку спортивну футбольну школу «Металург». Тепер вона буде структурним підрозділом комунального підприємства «Міський футбольний клуб «Металург».

Про це повідомив секретар Запорізької міськради Анатолій Куртєв.

«Завдяки реорганізації ДЮСШ «Металург» ми покращимо умови для занять юних запорізьких футболістів та оптимізуємо витрати міського бюджету. Відзначу, що при цьому ми не будемо скорочувати штат працівників школи, у тому числі й тренерів.

Також у подальшому ми плануємо створити в місті «Академію футболу «Металург», до якої увійдуть дитячо-юнацька спортивна школа та спеціалізований спортивний ліцей. Кращі з вихованців академії матимуть можливість виступати у складі футбольних команд  МФК «Металург» та тренуватися разом з футболістами клубу.

Хочу сказати, що «Металург» - це не просто футбольний клуб, це візитна картка Запоріжжя та наша спільна гордість. Тому ми будемо усіляко підтримувати наших футболістів – нащадків славних запорозьких козаків, та виховувати в новій «Академії футболу», справжніх переможців. Бо ми є нація, яка перемагає!», - написав Анатолій Куртєв.

Читайте також: Гімнаст Радомир Стельмах з Запоріжжя завоював найбільше медалей на ЄЮОФ-2022 серед українців;

«Дніпровська політехніка» та університет ім. Альфреда Нобеля увійшли до ТОП-7 кращих українських ВУЗів на ЄЮОФ-2022;

Почесна громадянка Енергодара Людмила Бабак стала дворазовою чемпіонкою Європи з веслування у марафоні;

Скелелази з Нікополя стали призерами молодіжного Кубку Європи.

2022-08-02 12:30:00
true
Відео Дня
Архів Новин