Людмила Бабак з Енергодара Запорізької області стала 7-разової чемпіонкою світу в Португалії

В Понте де Лима (Португалія) з 29 вересня по 2 жовтня проходив 2022 ICF Canoe marathon world championships. Спортсменка з Енергодара перемогла в каное-одиночці на дистанції 15,4 км, фінішувавши з часом 1:25:49.80. Таким чином почесна громадянка Енергодара здобула свій 7-й титул чемпіонки світу!

Про це повідомила Федерація каное України.

Вітаємо спортсменку та її тренера Сергія Снєжка!

Людмила Бабак - вихованка спортивно-оздоровчого комплексу Запорізької АЕС, багаторазова чемпіонка Світу з веслування на байдарках та каное.

Борці Парвіз Насібов та Юрій Дорогань з Запоріжжя стали чемпіоном та віце-чемпіоном Кубку світу;

Пауерліфтерки з Дніпра та Запоріжжя стали призерками парачемпіонату Європи в Грузії;

Бадмінтоністи з Дніпра завоювали 3 медалі на Чемпіонаті Європи серед спортсменів з вадами слуху.