Юна тенісистка Ірина Ячменьова з Запоріжжя отримала «срібло» на юнацькому Контендері в Словаччині

В Сенці (Словаччина) з 7 по 9 листопада проходив міжнародний турнір з настільного тенісу для юнаків світової серії – WTT Youth Contender Senec 2022. Срібну медаль отримала Ірина Ячменьова, яку тренує Марія Войтехова.

Про це повідомляє Федерація настільного тенісу України.

«Це вже третій результативний виступ Ірини на міжнародних змаганнях, які проходять у Європі. Вітаємо тенісистку та її тренера - Марію Войтехову - з відмінним здобутком! Бажаємо продовжувати переможну ходу», - пише керівництво федерації.

Ірина змагалась в одиночній категорії серед дівчат до 11 років. У півфіналі Ірина обіграла спортсменку зі Словакії. А в фіналі, на жаль, з рахунком 0-3 поступилася тенісистці з Тайпею.

У змаганнях брали участь найсильніші представники європейського континенту, а також тенісисти із Японії, Тайбея, Гонконгу, Індії.