Лев Кац з Запоріжжя став чемпіоном світу з настільного тенісу в парі в Іспанії

В Гранаді (Іспанія, Андалузія) з 6 по 12 листопада проходить чемпіонат світу з настільного тенісу для спортсменів-паралімпійців. У Гранаду приїхали понад 300 спортсменів із 51 країни світу. В парних змаганнях Україну представляють Іван Май/Лев Кац, Віктор Дідух/Марина Литовченко.

Про це повідомляє Федерація настільного тенісу України.

У програмі змагань – одиночні та парні (включаючи мікст) змагання. Уперше чемпіонат світу розпочався парними турнірами.

Вчора Іван Май (представляє Полтавську область) - Лев Кац (Запоріжжя) стали чемпіонами змагань. У фінальному поєдинку вони перемогли англійських гравців з рахунком 3:0!

«Чудова гра! Українські тенісисти, дійсно, продемонстрували велике прагнення до перемоги. Дякуємо за медаль для України!», - пише Федерація.

Пара Віктор Дідух/Марина Литовченко вчора вийшла у фінал змагань.

По закінченню парного турніру спортсмени гратимуть індивідуальний розряд.

Тхеквондист Архіп Шульженко з Кам’янського став срібним призером турніру в Румунії;