Пішла на співпрацю з окупаційною адміністрацією: до 11 років тюрми засуджено ексдепута Пологівської міської ради
За публічного обвинувачення прокурорів Запорізької обласної прокуратури депутата Пологівської міської ради VІІІ скликання визнано винною у колабораційній діяльності (ч. 5, ч. 6 ст. 111-1 КК України). Її засуджено до 11 років позбавлення волі з конфіскацією майна та позбавленням права впродовж 12 років обіймати певні посади в органах влади.
Прокурори в суді довели, що громадянка України в порушення присяги депутата місцевої ради пішла на співпрацю з окупаційною адміністрацією.
Із травня 2023 року вона як кандидат у «депутати» від політичної партії рф до так званого «Пологовского окружного Совета депутатов» для підвищення свого власного іміджу та підтримки країни-агресора брала участь в агітаційній передвиборчій кампанії. Під час організованих у співпраці з окупантами політичних заходів закликала місцеве населення до участі у «виборах» та підтримання її своїми голосами.
Після отримання статусу «депутата» незаконного органу влади була обрана так званим «председателем постоянной комиссии Пологовского окружного Совета депутатов по аграрным вопросам».
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Запоріжжя
Громаді Запорізького району повернули майже 29 гектарів сільськогосподарських земель Опубликовано в 12:00
60
Запоріжжя
«Мы ждём освобождения»: у Запорізькій області засудили жінку, яка поширювала проросійські наративи та передавала ворогу дані про ЗСУ Опубликовано 19.08.2026
504
Запоріжжя
Жителя Запоріжжя, який викрав майно на майже пів мільйона гривень, засуджено до реального покарання: деталі За апеляційною скаргою прокурорів Дніпровської окружної прокуратури міста Запоріжжя місцевого жителя засуджено до позбавлення волі за крадіжку майна на суму понад 490 тисяч гривень.
Опубликовано 19.08.2026
298
Запоріжжя
На Запоріжжі російський FPV-дрон вдарив по комбайну: загинув працівник фермерського господарства У Комишуваській громаді Запорізької області російські військові атакували FPV-дроном комбайн, який ремонтували двоє працівників фермерського господарства. Внаслідок удару один чоловік загинув, ще один отримав поранення.
Опубликовано 19.08.2026
366
Запоріжжя
На Запоріжжі 17-річний хлопець загинув від ураження струмом під час «зачепінгу» 15 серпня на залізниці поблизу Запоріжжя сталася трагедія. Машиніст електропотяга сполученням «Запоріжжя-2-Канцерівка» виявив між вагонами тіло 17-річного хлопця.
Опубликовано 18.08.2026
657
Запоріжжя
З Іспанії в Україну екстрадували держреєстратора, якого підозрюють у махінаціях із квартирою В Україну екстрадували державного реєстратора, який із 2022 року переховувався від слідства в Іспанії. Чоловіка підозрюють у незаконному переоформленні квартири в Запоріжжі, яка мала перейти у власність міської громади.
Опубликовано 17.08.2026
436