Запорізький важкоатлет Олег Ганзенко завоював 3 «срібла» на чемпіонаті Європи U23 в Албанії

З 15 по 25 жовтня у Дурресі (Албанія) проходив чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юніорів та молоді U23. У ваговій категорії +109 кг серед спортсменів до 23 років успішно виступив спортсмен змінного складу ЗОШВСМ та ЗСУ, вихованець ОСДЮШОР ім. Л. І. Жаботинського, майстер спорту Олег Ганзенко. Зафіксувавши 175 кг у ривку та 215 кг у поштовху, Олег набрав 390 кг у сумі двоборства і завоював 3 срібні медалі, які прикрасили груди запорізького важкоатлета.

Про це повідомляє Запорізька обласна ШВСМ.

«Вітаємо Олега з високим званням віце-чемпіона Європи та бажаємо йому та його тренерам нових яскравих перемог на важкоатлетичних помостах світу та Європи», - пише керівництво школи.

Матч Ліги конференцій «Дніпро-1» - «Аполлон»: Де дивитись футбол;

Українська команда стронгменів на чолі з Віталієм Герасимовим з Дніпра виборола «срібло» у чемпіонаті на звання найсильнішої нації світу;

15-річний Федір Тюрін з Дніпра завоював «бронзу» на турнірі з бадмінтону в Данії.