Запорізька поліцейська Софія Євтушенко отримала «срібло» на Кубку Киева з карате-шотокан

Змагання серед жінок та чоловіків відбулись 26 лютого у столиці. Участь у них взяли понад 200 каратистів із 12 спортивних клубів.

Про це повідомляє поліція Запорізької області.

Помічниця слідчого ЗРУП Софія Євтушенко в вересні 2022 року стала чемпіонкою світу з карате-шотокан. Того разу на змаганнях дівчина отримала серйозну травму ноги і перенесла ряд операцій. Пів року лікування допомогли Софії повернутись до тренувань. І ось 26 лютого вона вперше після травми поїхала на змагання та посіла почесне II місце

Свій шлях в спорті Софія розпочала 17 років тому, коли їй виповнилось 4 роки. За цей час дівчина закінчила школу, навчається в університеті, вступила в лави поліцейських та весь цей час спорт був невід’ємною частиною її життя. Її колекція перемог налічує понад 500 кубків та медалей, з яких півсотні міжнародних.

Запорізькі поліцейські пишаються колегою та бажають їй підкорення нових спортивних вершин!