Події
Кримінал
За 4 доби інспектори Запорізького рибоохоронного патруля виявили збитків рибному господарству на понад 200 тис. грн

За 4 доби інспектори Запорізького рибоохоронного патруля виявили збитків рибному господарству на понад 200 тис. грн

У період з 15 по 19 вересня 2023 року державні інспектори Запорізького рибоохоронного патруля здійснили превентивні заходи по запобіганню порушень правил рибальства в акваторіях Каховського та Дніпровського водосховищ у межах Запорізького району. В результаті викрито 18 порушень в сфері рибальства із загальною сумою збитківі рибному господарству України на суму 242 947 грн.

Для прикладу, 18 вересня на акваторії Каховського водосховища, поблизу 11 причалу м .Запоріжжя державні інспектори виявили громадянина, який здійснював незаконний вилов риби сіткою у брід. У такий спосіб правопорушник добув 10 кг риби: 17 екз. карася сріблястого, 6 екз. ляща, 3 екз. сазана, 2 екз. судака та 1 екз. плітки. Збиток становить – 56 627 грн.

На винну особу оформлено протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Сітка та незаконно добуті водні біоресурси вилучені до рішення суду.

Довідкова інформація:

Запорізький рибоохоронний патруль закликає громадян дотримуватись Правил любительського і спортивного рибальства. Також нагадуємо, що в Управлінні Державного агентства меліорації та рибного господарства у Запорізькій області функціонує цілодобова «гаряча лінія»: (067)-622-04-66. Про порушення правил рибальства та порядку придбання чи збуту риби прохання повідомляти за вказаним номером телефону.

Читайте також:

Коригував удари по критичній інфраструктурі: у Дніпрі затримано інформатора фсб рф;

В Україні зростуть ціни на цигарки: коли та на скільки;

5 років позбавлення волі за крадіжку велосипеда: у Кривому Розі суд виніс вирок крадію

2023-09-19 16:30:00
true
Відео Дня
Архів Новин