Вікторія Марчук з Запоріжжя виборола «бронзу» на турнірі з паратхеквондо у Великобританії

Національна команда з паратхеквондо завершила змагальний сезон-2022 бронзовою медаллю на міжнародному турнірі з паратхеквондо, що 20 жовтня пройшов у Манчестері (Великобританія). «Бронзу» Гран Прі виборола Вікторія Марчук (К44, -47 кг) з Запорізької області.

Про це повідомляє пресслужба Національного комітету спорту інвалідів України.

Владислав Нечай (К44, -80кг) з Дніпра посів 5 місце на третьому єтапі Всесвітнього Гран Прі з паратхеквондо. Бой виграв у американця. Бой програв британцю.

Всього у міжнародному турнірі взяли участь 100 спортсменів (57 чоловіків, 43 жінки) з 33 країн.

Андрій Гусенко з Дніпра взяв «бронзу» на чемпіонаті Європи в класі яхт L30 в Італії;

Три «золота»: Родина Казбекових з Дніпра виграла чемпіонат Великої Британії зі скелелазіння;

Сергій Скорік з Дніпра став чемпіоном світу з пауерліфтингу та жиму лежачи серед спортсменів з порушеннями зору.