
Вчиняв крадіжки у прифронтовому Приморському: запорізькі слідчі завершили досудове розслідування відносно зловмисника
Перед судом постане житель села Василівського району, який скоював крадіжки майна. Наразі правоохоронці встановили його причетність до трьох злочинів.
Про це повідомили у пресслужбі ГУ НП у Запорізькій області.
Село Приморське розташоване у безпосередній близькості до лінії вогню та часто потерпає від нещадних атак військових армії рф. Проте, окрім окупантів, збитків жителям прифронтового населеного пункту спричиняють і звичайні крадії.
Слідчі поліції завершили досудове розслідування та скерували матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом до суду. Чоловіку інкримінували ч. 4 ст. 185 (Крадіжка) КК України. Санкція статті передбачає від п’яти до восьми років позбавлення волі.
Читайте також:
40 тисяч грн: мешканцям зруйнованого під’їзду у Кривому Розі буде надано допомогу;
Суди скасовують штрафи ТЦК: із кожним місяцем кількість справ зростає;