События
Криминал
У Запоріжжі затримали молодика, який спричинив тяжкі тілесні ушкодження містянину

У Запоріжжі затримали молодика, який спричинив тяжкі тілесні ушкодження містянину

20-річний житель обласного центру приїхав до товариша та став свідком сусідської сварки. Хлопець втрутився в конфлікт діставши ніж, яким вдарив одного з чоловіків у живіт. 45-річного потерпілого госпіталізували. За скоєне фігуранту загрожує до восьми років ув’язнення.

Про це повідомили у пресслужбі ГУ НП у Запорізькій області.

У понеділок ввечері, 17 лютого, близько 18:55, до поліції зателефонувала жінка та повідомила про те, що невідомий хлопець спричинив ножове порання чоловіку. 

Попередньо правоохоронці встановили, що між жителями приватного домоволодіння, розділеного на двох власників, періодично виникали конфлікти. Ввечері 17 лютого між ними також сталася сварка через собак, які голосно гавкали. В цей час до сина одного із господарів приїхав товариш, який втрутився в конфлікт та вдарив ножем у живіт 45-річного чоловіка. Після цього хлопець сів у авто та поїхав у невідомому напрямку.

Поліцейські швидко розшукали фігуранта – 20-річного раніше не судимого запоріжця. Його затримали на підставі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Наразі йому повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. 

Читайте також:

По 6,5 тис. доларів США за втечу до Молдови: на Одещині затримали десятьох порушників кордону;

Правоохоронці Запоріжжя затримали чоловіка, який обікрав подружжя пенсіонерів;

У потязі до Кривого Рогу чоловік «домагався» до 15-річної дівчини: коментар поліції

2025-02-20 12:00:00
true


Архів Новин