Події
У Запоріжжі виявили двох мігрантів-порушників

У Запоріжжі виявили двох мігрантів-порушників

20-річний громадянин Центральної Азії порушив строки перебування на території України – його супроводили до прикордонного пункту пропуску. Відносно іншого 38-річного іноземця без реєстрації складено адміністративний протокол.

Про це повідомили у пресслужбі ГУ НП у Запорізькій області.

13 жовтня офіцери поліції перевірили один з продовольчих ринків міста. Правоохоронці перевіряли документи іноземців, що посвідчують право проживання в Україні, та наявність дозволу на працевлаштування. 

У результаті проведених заходів було виявлено двох порушників - громадян однієї з країн Центральної Азії, які здійснювали реалізацію продовольчих товарів. Поліцейські з’ясували, що 38-річний чоловік з квітня 2021 року мешкає на території України без реєстрації, а 20-річний перебуває в нелегальному статусі - ухиляється від виконання рішення про примусове повернення до країни походження та переховується від правоохоронців.

Відносно порушників працівниками складено адміністративні протоколи за ст. 203 (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) Кодексу України про адміністративні правопорушення та прийнято рішення про адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 1700 та 3400 гривень.

Крім того, міграційниками прийнято рішення про примусове повернення 20-річного іноземця за межі нашої держави із застосування заборони щодо подальшого в’їзду в Україну терміном на вісім років.

Читайте також:

Наїхав на поліцейського на Хмельниччині: водію фури з Запоріжжя загрожує суд;

В Україні змінили правила перетину держкордону для водіїв вантажного та пасажирського транспорту;

У Жовтих Водах врятували двох дівчат, які опинилися на схилі кар’єру

2023-10-16 21:00:00
true
Відео Дня
Архів Новин