
У Запоріжжі на водія BMW склали 7 адміністративних матеріалів за 4 дні
Дрифт та небезпечні маневри на дорозі — це не кадри з фільму, а реальність, яку створював водій BMW M4.
Як результат — 7 адміністративних матеріалів за 4 дні, серед яких:
Протоколи за створення аварійної обстановки й невиконання вимог про зупинку (санкція передбачає позбавлення права керування);
Постанови за порушення вимог дорожньої розмітки, виїзд на смугу зустрічного руху, порушення користування сигналами зміни напрямку руху.
Також, сподіваємось на швидкий розгляд відповідних законопроектів законодавцем, адже вони покликані вплинути саме на такі ситуації.
Відповідний законопроєкт № 9564 визначає "дрифт" як керування транспортним засобом у контрольованому заносі порушенням ПДР!
Також сподіваємось на розгляд питання про встановлення окремої відповідальності за систематичні порушення ПДР на законодавчому рівні, про які йдеться у законопроєкті № 12172. Так звані перехідні штрафні бали.
Дорога — не місце для самоствердження.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Суперечка, яка закінчилась ножовим пораненням: поліція Межової повідомила про підозру нападнику;
У Дніпрі жінка намагалася стрибнути з Нового мосту: подробиці;
Запорізькі надзвичайники врятували жінку, яка впала у підвал.