Тхеквондист Максим Маненков з Запоріжжя виграв турнір серед юніорів в Сербії

28-30 жовтня в Белграді (Сербія) завершився міжнародний турнір з тхеквондо класу G-2 «Galeb Belgrade Trophy Serbia Open – 2022». Успіху прогнозовано досяг учень тренера Андрія Яковлева, спортсмен Запорізької обласної ШВСМ та СК «Мотор-Січ», майстер спорту України Максим Маненков.

Про це повідомляє Запорізька обласна ШВСМ.

Запорізький спортсмен, який виступав у ваговій категорії до 48 кг, виграв 3 поєдинки (проти спортсменів з Сербії, Словенії та Болгарії) і виграв золоту медаль престижного європейського турніру у віковій категорії «юніор».

Срібну медаль отримав спортсмен з Болгарії, а «бронзу» - тхеквондист зі Словенії.

«Колектив ЗОШВСМ вітає Максима Маненкова та його тренера Андрія Вікторовича Яковлєва з новим спортивним успіхом та побажати «золотому» дуету майбутніх яскравих перемог на даянгах світу та Європи!», - пише керівництво школи.

Дзюдоїстка Руслана Булавіна з Дніпра стала віце-чемпіонкою Європи U23 в Боснії та Герцеговині;