Війна в Україні
Події
Життя
Кримінал
Проводили розвідувально-підривну діяльність на Київщині та Запоріжжі: кіберфахівці Служби безпеки викрили двох агентів фсб

Проводили розвідувально-підривну діяльність на Київщині та Запоріжжі: кіберфахівці Служби безпеки викрили двох агентів фсб

Правоохоронцям стало відомо, що на початку лютого 2023 року кадровий співробітник управління фсб по Алтайському краю завербував двох чоловіків. Вербування відбувалося через Телеграм-канал, де фігуранти періодично публікували свої прокремлівські коментарі.

Агенти за вказівками ворога розвідували місця розташування українських військових об’єктів та правоохоронних органів. Розвідінформація потрібна була окупантам для проведення ракетних ударів по українських об’єктах та підготовки диверсій.

У той же час агенти СБУ поетапно задокументувала їхні злочинні дії.

У Запоріжжі помічником ворога виявився інженер-конструктор підприємства Мотор Січ. Він збирав інформацію про Сили оборони на території обласного центру. Співробітники СБУ затримали чоловіка, коли він фотографував будівлі військового шпиталю та прокуратури з прив’язкою до місцевості.

Ще одного агента спіймали на гарячому у передмісті Києва, коли він намагався здійснити фотофіксацію однієї з будівель Держслужби з надзвичайних ситуацій. 

У ході обшуку у затриманих виявлено мобільні телефони із доказами виконання ворожих завдань та листування з агресором. 

Наразі обом фігурантам повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України.

Суд обрав їм міру запобіжного заходу – тримання під вартою. Триває розслідування.

Читайте також: У Дніпрі на вулиці Ямпільскій вночі горів будинок;

У Дніпрі під час комендантської години поліція затримала чоловіка з гранатою.

2023-03-24 16:30:00
true
Відео Дня
Архів Новин