Події
Прокуратура забезпечила збереження об’єкта культурної спадщини у Запоріжжі

Прокуратура забезпечила збереження об’єкта культурної спадщини у Запоріжжі

Установлено, що з травня 2023 року будівля дошкільного навчального закладу, розташована в Дніпровському районі міста, набула статусу щойно виявленого об’єкту культурної спадщини, проте залишалася без належної правової охорони.

Це стало підставою для звернення прокурора до суду з позовом про зобов’язання користувача об’єкта культурної спадщини укласти охоронний договір.

До завершення розгляду позову по суті відповідач добровільно виконав вимоги прокурора, про що надав суду відповідні докази.

Наразі ухвалою суду провадження у справі обґрунтовано закрито.

До відома: об’єкт датований 1936-1937 роками. Будівля є невід’ємною складовою частиною ансамблю забудови квартальної групи житлових будинків у лівобережній частині міста. Архітектурний стиль - конструктивізм.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

У Запоріжжі сталася ДТП за участю трьох автівок;

5 років позбавлення волі: у Павлограді чоловік знайшов банківську картку та витратив з неї кошти;

У Дніпрі викрили ще одного правоохоронця, який за винагороду допомагав військовозобов'язаним.

2025-06-12 19:30:00
true
Відео Дня








Архів Новин