Кримінал
Події
Продавав неіснуючі товари: запорізькі поліцейські затримали шахрая

Продавав неіснуючі товари: запорізькі поліцейські затримали шахрая

Встановлено, що 35-річний раніше судимий чоловік публіковував онлайн-оголошення про продаж телефонів і ноутбуків. Під час спілкування з потенційними покупцями зловмисник гарантував відправку товару лише після передплати через «безпечний» сервіс сайту. 

Про це повідомили у пресслужбі ГУ НП у Запорізькій області.

Зловмисник повідомляв, що «клієнтам» перетелефонує відповідний «спеціаліст». Отримавши згоду довірливих покупців, аферист дзвонив їм з іншого телефону та називав номер рахунку на який необхідно перерахувати кошти. Після отримання грошей чоловік припиняв спілкування та змінював абонентські номери.

Таким чином на гачок зловмисника потрапили щонайменше семеро громадян із різних регіонів країни.

Днями правоохоронці провели обшук за адресою фігуранта та вилучили у нього 6 мобільних телефонів, 5 банківських карток, планшет та чорнові записи.

Наразі зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.2,4 ст.190 (Шахрайство) КК України.

Читайте також:

Поліція Дніпропетровщини спільно з СБУ затримала трьох чоловіків, які на замовлення спецслужб рф скоїли теракт біля будівлі РТЦК у Павлограді;

До 15 років за ґратами засуджено експоліцейську із смт Чернігівки;

У Криворізькому районі Daewoo Lanos зіткнувся з металевою опорою: постраждали три людини   

2025-02-05 20:30:00
true
Відео Дня








Архів Новин