Події
Війна в Україні Працювали в окупаційних «правоохоронних органах»: на Запоріжжі до 12 років позбавлення волі засуджено двох громадян
Прокурори Запорізької обласної прокуратури довели в суді вину двох громадян України, які під час окупації у Василівському районі добровільно зайняли посади у незаконних «правоохоронних органах» (ч. 7 ст. 111-1 КК України).
Вироками Заводського районного суду м. Запоріжжя від 24 та 29 жовтня 2025 року колишніх поліцейського та працівницю суду засуджено до 12 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна. Крім того, експоліцейського позбавлено спеціального звання «капітан поліції» та права обіймати посади в органах державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронних органах та в органах, що надають публічні послуги строком на 10 років. Ексслужбовиці судової установи заборонено працювати в правоохоронних органах та в органах влади України строком на 15 років.
Доведено, що засуджені у 2022 році погодились працювати в «Управлении внутренних дел по г. Васильевка и Васильевскому району Главного управления внутренних дел по Запорожской области»: жінка – дізнавачем відділу дізнання, чоловік – старшим черговим відділу поліції. Діючи за вказівками представників держави-агресора, правопорушники сприяли зміцненню влади рф і переслідували тих, хто не визнавав окупаційний режим.
Судовий розгляд проводився в порядку спеціального (заочного) провадження.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На ремонт дороги на Монастирському острові витратять ще 6 мільйонів: хто став переможцем тендеру;
Підпалив авто автомобіля знайомої: у Кривому Розі чоловіку повідомили про підозру;
На Волині викрили ще один канал незаконного переправлення чоловіків до ЄС.
Редакція reporter.ua
Автор статті
Запоріжжя
«Мы ждём освобождения»: у Запорізькій області засудили жінку, яка поширювала проросійські наративи та передавала ворогу дані про ЗСУ За публічного обвинувачення прокурорів Запорізької обласної прокуратури мешканку Запорізької області визнано винною у поширенні інформації про розташування та переміщення військовослужбовців і техніки ЗСУ, а також у виготовленні та поширенні матеріалів, що виправдовують і визнають правомірною збройну агресію росії проти України.
Запоріжжя
Жителя Запоріжжя, який викрав майно на майже пів мільйона гривень, засуджено до реального покарання: деталі За апеляційною скаргою прокурорів Дніпровської окружної прокуратури міста Запоріжжя місцевого жителя засуджено до позбавлення волі за крадіжку майна на суму понад 490 тисяч гривень.
Запоріжжя
На Запоріжжі російський FPV-дрон вдарив по комбайну: загинув працівник фермерського господарства У Комишуваській громаді Запорізької області російські військові атакували FPV-дроном комбайн, який ремонтували двоє працівників фермерського господарства. Внаслідок удару один чоловік загинув, ще один отримав поранення.
Запоріжжя
На Запоріжжі 17-річний хлопець загинув від ураження струмом під час «зачепінгу» 15 серпня на залізниці поблизу Запоріжжя сталася трагедія. Машиніст електропотяга сполученням «Запоріжжя-2-Канцерівка» виявив між вагонами тіло 17-річного хлопця.
Запоріжжя
З Іспанії в Україну екстрадували держреєстратора, якого підозрюють у махінаціях із квартирою В Україну екстрадували державного реєстратора, який із 2022 року переховувався від слідства в Іспанії. Чоловіка підозрюють у незаконному переоформленні квартири в Запоріжжі, яка мала перейти у власність міської громади.
Запоріжжя
Розбили КАБами ледь не пів села: правоохоронці Запоріжжя евакуювали власників знищених будинків Після чергової атаки російських військ на Комишуваську громаду Запорізької області поліцейські евакуювали з Новоіванівки п’ятьох місцевих жителів – трьох жінок і двох чоловіків.