
Поліцейські Запоріжжя вилучили з незаконного обігу вогнепальну зброю та боєприпаси: деталі
Пістолети, гвинтівку, чотири гранати та понад 720 набоїв різного калібру зберігали у власних оселях троє місцевих жителів, 48, 38 та 25 років. Триває досудове розслідування.
Про це повідомили у пресслужбі ГУ НП у Запорізькій області.
Працівники поліції провели три обшуки за місцями мешкання фігурантів. У результаті заходів були виявлені та вилучені
пістолет-кулемет;
пістолет Макарова з ознаками переробки з глушником;
револьвер з ознаками переробки;
гвинтівка;
три гранати РГН із запалами;
граната М67;
понад 720 набоїв калібрів 5,45 мм, 7,62 мм та 9 мм;
10 магазинів до різної зброї.
Усе вилучене направлено до Запорізького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України для проведення експертизи.
Наразі правоохоронці встановлюють мету зберігання вогнепальної зброї та боєприпасів, а також шляхи їх надходження до фігурантів.
За фактом злочину, передбаченого ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України, відкрито кримінальне провадження. Досудове розслідування триває.
Читайте також:
У Жовтих Водах на пожежі жінка отримала отруєння продуктами горіння;
В Україні зупинять строки позовної давності та змінять правила прийняття спадщини