Почесна громадянка Енергодара Людмила Бабак виграла чемпіонат Європи з каное-марафону

Вчора, 28 липня, Людмила Бабак виграла чемпіонат Європи з каное-марафону на короткій дистанції (3,4 км). Людмила на 3 секунди випередила свою головну конкурентку з Великобританії. Змагання проходять в Сількеборг (Данія) з 28 по 31 липня.

Про це повідомляє Федерація каное України.

Людмила Бабак є багаторазовою чемпіонкою світу та Європи (по 6 золотих медалей) і домінує на каное-одиночці вже багато років.

Крім того, на чемпіонаті Європи з каное-марафону українка Анастасія Дежицька виграла золоту медаль в каное-одиночці на 11,8 км серед юніорок.

Вітаємо Людмила та її тренера Сергія Снєжка!