Кримінал
Переказала своїй компанії 500 тис. грн.: В Запоріжжі судитимуть головну бухгалтерку лікарні за розтрату

Переказала своїй компанії 500 тис. грн.: В Запоріжжі судитимуть головну бухгалтерку лікарні за розтрату

Підозрювана під вигаданим приводом виконання договірних зобов’язань переказала майже 500 тис. грн. з поточного рахунка лікарні на розрахункові рахунки комерційної структури, засновником та одночасно керівником якої вона є. При цьому на момент здійснення грошового переказу будь-які господарські правовідносини між вказаними установами були відсутні. Незаконно отримані гроші жінка витратила на погашення боргів власної фірми та інші потреби. 

Про це повідомляє прокуратура Запорізької області.

Прокурори Вознесенівської окружної прокуратури Запоріжжя скерували до суду обвинувальний акт стосовно головної бухгалтерки одного з комунальних медичних закладів Запоріжжя за фактом розтрати чужого майна, вчиненого у великих розмірах та легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 209 КК України).
 
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Відділу поліції №1 Запорізького РУП Головного управління Нацполіції в Запорізькій області. 

Читайте також: СБУ ідентифікувала 4 колаборантів, які вступили до окупаційного «мвд рф» на Запоріжжі і проводять масові репресії;

У Вільногірську попрощались з 22-річним солдатом Олександром Пєсковим, який загинув в бою на Луганщині;

Захищаючи Україну, загинув Андрій Скидан з Кам'янського;

2022-11-03 16:30:00
true
Відео Дня
Архів Новин