Події
Життя
Очолили окупаційний «орган влади»: у колабораціонізмі підозрюються п’ятеро ексдепутатів райради Мелітопольського району

Очолили окупаційний «орган влади»: у колабораціонізмі підозрюються п’ятеро ексдепутатів райради Мелітопольського району

Слідство встановило, що з травня 2022 року колишній заступник сільського голови та секретар Семенівської сільської ради добровільно пішли на співпрацю з окупаційною владою рф та погодились зайняти псевдопосади «главы» та «заместителя главы» відповідно в незаконно створеному органі влади – «Семеновской поселковой администрации».

Інші троє також підтримали режим країни-агресора та добровільно зайняли керівні посади «начальника отдела землеустройства и сельского хозяйства», «начальника отдела ЖКХ муниципальной собственности, архитектуры и благоустройства» та «начальника общего отдела» у зазначеній пвсевдоадміністрації.

У вересні 2022 року окупаційний «орган влади» перейменували на «Администрацию Семеновского сельского поселения Мелитопольского района Запорожской области».

Наразі підозрювані виконують організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функції в окупаційній адміністрації держави-агресора. 

За процесуального керівництва Запорізької обласної прокуратури п’ятьом депутатам Мелітопольського району повідомлено про підозру у колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Росіяни обстріляли Приморське: загинув молодий хлопець, поранено дитину;

У Дніпрі чоловік випадково вдарив іншого шокером;

Ситуація з паливом у Дніпропетровській області: актуальні ціни на 15 травня.

2023-05-15 15:30:00
true
Відео Дня
Архів Новин