Кримінал
На Запоріжжі судитимуть за зраду ексначальника відділення – заступника начальника штабу Державного науково-випробувального центру ЗС України

На Запоріжжі судитимуть за зраду ексначальника відділення – заступника начальника штабу Державного науково-випробувального центру ЗС України

У 2014 році, в період тимчасової окупації території АР Крим та Севастополя Росією, колишній офіцер, зрадивши Військовій присязі на вірність українському народу, відкрито відмовився виконувати обов'язки військової служби у Збройних силах України, зокрема, наказ про перебазування Державного науково-випробувального центру Збройних сил України з Криму до місця тимчасового базування. Він перейшов на бік ворога, вступив на службу до лав Збройних сил РФ, чим вчинив дезертирство та державну зраду.

Про це повідомляє Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Південного регіону.

З грудня 2014 року і до сьогодні колишній підполковник проходить військову службу в підрозділі ЗС РФ – «Государственный авиационный научно-испытательный центр 929 ГЛИЦ ВВС ВС РФ».

Досудове розслідування кримінального провадження здійснювали слідчі Територіального управління ДБР, розташованого в Мелітополі.

У зв’язку з переховуванням підозрюваного на тимчасово окупованій території України, досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось у порядку спеціального досудового розслідування (in absentia).

За процесуального керівництва прокурорів Запорізької спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері обвинувальний акт стосовно начальника організаційно-планового відділення – заступника начальника штабу Державного науково-випробувального центру Збройних сил України за фактами дезертирства та державної зради (ч. 1 ст. 408, ч.1 ст. 111 КК України) направили до суду.

Санкція ч. 1 ст. 111 КК України (державна зрада) передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк до 15 років із конфіскацією майна.

Читайте також: У Павлограді планують перейменування низки вулиць: деталі;

2022-09-08 20:30:00
true
Відео Дня
Популярні Новини
Увага, конкурс! Шукаємо спічрайтера
Увага, конкурс! Шукаємо спічрайтера


Архів Новин