
Міграційники Запоріжжя з початку року перевірили понад 900 іноземців
Упродовж дев’яти місяців 2023 року поліцейські Запоріжжя перевірили 906 іноземців. Відносно 96 громадян інших держав, які вчинили правопорушення у сфері міграційного законодавства, складено протоколи про адміністративне правопорушення, передбачене ст. 203 Кодексу України.
Про це повідомили у пресслужбі ГУ НП у Запорізькій області.
Крім того, відносно п’яти зловмисників судами прийняті рішення про примусове повернення до країни походження із забороною в’їзду на територію нашої держави строком від п’яти до восьми років.
Один з них – 57-річний громадянин Кавказького регіону, який у 2009 році приїхав до України, проте після закінчення дозволеного строку перебування добровільно не покинув державу. Чоловік переховувався від правоохоронців і мешкав на території Запорізького району.
Заходи щодо недопущення порушення міграційного законодавства тривають.
Читайте також:
Убив сестру під час сварки: поліцейські Кам'янського затримали 35-річного підозрюваного;
Мешканцям Нікополя заборонено виходити на прибережну територію;
В Україні будуть штрафувати заклади, які працюють у комендантську годину