Кримінал
Події
Кинув гранату у правоохоронців та представників ТЦК: у Запоріжжі затримали правопорушника

Кинув гранату у правоохоронців та представників ТЦК: у Запоріжжі затримали правопорушника

13 березня поліцейські разом із працівником РТЦК та СП перевіряли документи в громадян призовного віку на території Шевченківського району. У цей час невідомий перехожий вистрілив угору з пістолета, кинув у бік правоохоронців гранату та кинувся навтьоки. 

Про це повідомили у пресслужбі ГУ НП у Запорізькій області.

На місці події вибухотехніки встановили, що розірваний боєприпас – це страйкбольна граната.

У результаті проведених заходів поліцейські швидко з’ясували особу правопорушника – ним виявився 44-річний містянин. Його затримали за місцем проживання.

Цього ж дня працівники поліції провели невідкладні обшуки у квартирі, гаражі та транспортному засобі затриманого. Під час слідчих дій виявили та вилучили маже 20 набоїв, два споряджених магазини, дві димові шашки та інші речові докази протиправної діяльності фігуранта.

Наразі затриманому повідомлено про підозру в скоєнні злочину, передбаченого ч.4 ст.296 та ч.1 ст.263 КК України. Найсуворіша санкція статей передбачає до 7 років позбавлення волі.

Читайте також:

Має проблеми з пам'яттю: у Дніпрі другий тиждень шукають зниклого 82-річного чоловіка;

Діти ветеранів та загиблих захисників зможуть навчатись безкоштовно;

У Дніпрі планують на 8 місяців звузити шосе: деталі

2025-03-17 16:00:00
true
Відео Дня








Архів Новин