Каратисти з Бердянська завоювали 5 медалей на чемпіонаті світу в Чехії

В Пардубіце (Чехія) 9-11 вересня пройшов 12-й чемпіонат світу з шотокан карате. Спортсмени клубу «Дзаншин» (Бердянськ, Запорізька обл.) стали призерами міжнародного турніру.

Про це повідомляє «Бердянск Сейчас» та сайт чемпіонату.

Тренер Сергій Шурпан отримав срібну медаль в ката в категорії Masters (вікова категорія 47-52 роки).

Поліна Шептій стала чемпіонкою серед дівчат 10-11 років в Shobu Ippon куміте в 2-х вагових категоріях: -Open та +38 кг.

Софія Євтушенко виборола «золото» серед дівчат до 21 року в WKF куміте в ваговій категорії -68 кг та «бронзу» серед дівчат до 21 року в Shobu Ippon куміте в ваговій категорії +68 кг.

Легкоатлети Дніпропетровщини та Запоріжжя стали призерами чемпіонату України;

Боксерки з Кривого Рогу та Павлограду виграли турнір в Польщі;

«Золото» та «бронза»: Дзюдоїсти-ветерани з Дніпропетровщини стали призерами Чемпіонату світу в Польщі.