Війна в Україні
Події
До 8 років тюрми за колабораційну діяльність засуджено жительку з Мелітопольського району

До 8 років тюрми за колабораційну діяльність засуджено жительку з Мелітопольського району

За публічного обвинувачення прокурорів Запорізької окружної прокуратури жительку смт Приазовського визнано винною у колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

Її засуджено до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна, а також позбавлено права обіймати будь-які посади в органах державної влади та місцевого самоврядування строком на 15 років.

Прокурори в суді довели, що жителька смт Приазовського пішла на співпрацю з окупаційною владою та була призначена так званим «заместителем главы Приазовской поселковой Администрации Мелитопольского района Запорожской области».

Перебуваючи на посаді, вона здійснювала загальне управління окупаційного органу влади, розпоряджалася майном громади. Брала участь у пропагандистських масових заходах, схиляла місцеве населення до співпраці з окупантами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

У Кривому Розі поліція вилучила підакцизні товари на півтора мільйона гривень;

Викрав сумку з технікою у військовослужбовця: правоохоронці Запоріжжя затримали крадія;

У Дніпрі 11-річний школяр повідомив про «замінування» школи.

2025-05-09 11:30:00
true
Відео Дня








Архів Новин