Події
До 15 років ув’язнення за держзраду засуджено експоліцейського з Пологівського району на Запоріжжі

До 15 років ув’язнення за держзраду засуджено експоліцейського з Пологівського району на Запоріжжі

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Запорізької обласної прокуратури колишнього патрульного поліції визнано винним у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України). Його засуджено до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Прокурори у суді довели, з початку повномасштабного вторгнення патрульний поліції одного з підрозділів Пологівського РУП зрадив присязі на вірність українському народу та перейшов на бік ворога.  
 
Залишившись на окупованій території Запорізької області, поліцейський із власної ініціативи розпочав «службу» в незаконно створеній окупаційною владою - «народній міліції м. Токмака». 
 
Працюючи у складі псевдоправоохоронного органу, він агітував своїх колег із поліції  до зради Україні та співпраці з представниками держави-агресора. Брав участь у патрулюванні території окупованого Токмака, виконував інші злочинні вказівки і розпорядження окупантів.
 
Наразі він знаходиться на тимчасово окупованій території та оголошений у розшук.
 
Спеціальне досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Територіального управління ДБР, розташованого у місті Мелітополі.
 
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
2023-11-18 12:00:00
true
Відео Дня
Архів Новин