Події
Кримінал
Директор комунального підприємства підозрюється у незаконному видобутку підземних вод

Директор комунального підприємства підозрюється у незаконному видобутку підземних вод

За даними слідства, до повномасштабного вторгнення посадовець організував видобування підземних вод із використанням свердловин без отримання спеціального дозволу на користування надрами.

Внаслідок бездозвільного видобутку підземних вод державі заподіяно шкоду на майже 2,8 млн грн.

За процесуального керівництва прокурорів СЕП Запорізької обласної прокуратури директору одного з комунальних підприємств повідомлено про підозру у незаконному видобуванні корисних копалин загальнодержавного значення та зловживанні службовим становищем (ч. 2 ст. 240, ч. 2 ст. 364 КК України).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Патрульні Дніпра витягли 88-річного дідуся з палаючого будинку;

У Самарі чоловіку повідомили про підозру за незаконне зберігання понад 1000 патронів;

Пограбував на пляжі: криворізькі поліцейські затримали підозрюваного.

2025-06-11 17:30:00
true
Відео Дня








Архів Новин