Події
4-м водіям, які в Запоріжжі та області спричинили ДТП із загиблими та травмованими, повідомлено про підозру
Прокурори органів прокуратури Запорізької області вживають заходів щодо поновлення прав потерпілих у кримінальних провадженнях за фактами ДТП, що тривалий час залишалися без остаточного рішення.
За процесуального керівництва прокурорів Запорізької та Дніпровської окружних прокуратур чотирьом учасникам дорожньо-транспортних пригод, що сталися в Запоріжжі та області, повідомлено про підозру в порушенні правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть або тяжкі тілесні ушкодження потерпілих (ст. 286 КК України).
Серед підозрюваних:
- 54-річна жителька Запорізького району, яка, керуючи мопедом, здійснила зіткнення з іншим мопедом у м. Вільнянську. Внаслідок ДТП водій другого мопеду помер у лікарні, а його пасажир отримав тілесні ушкодження.
- 27-річний водій автомобіля «Volkswagen CC Sport», який рухаючись по проспекту Запоріжжя з перевищенням швидкості, допустив наїзд на пішохода. Від отриманих тілесних ушкоджень потерпілий помер у лікарні.
- 66-річний мешканець Запорізького району, керуючи автомобілем, здійснив зіткнення з мотоциклом у с. Володимирівське. Унаслідок аварії водій і пасажир мотоцикла отримали тілесні ушкодження середньої тяжкості та тяжкі.
- 59-річний водій автомобіля «Daimler-Benz», який наїхав на жінку на пішохідному переході у Запоріжжі. Потерпіла з тяжкими тілесними ушкодженнями була госпіталізована.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Нічні обстріли пошкодили енергомережу: затримуються поїзди через Дніпро, Кривий Ріг та Запоріжжя;
Правоохоронці Запоріжжя вилучили пів кілограма марихуани у місцевої жительки;
2025-09-25 18:30:00
true





