Війна в Україні
Події
15 років тюрми за державну зраду: на Запоріжжі суд виніс вирок посадовцю управління Держагенства меліорації та рибного господарства

15 років тюрми за державну зраду: на Запоріжжі суд виніс вирок посадовцю управління Держагенства меліорації та рибного господарства

Прокурори в суді довели, що з початку повномаштабного вторгнення рф в Україну правоохоронець добровільно перейшов на бік ворога та розпочав «службу» в окупаційному органі Бердянська  - «відділі охорони навколишнього середовища та водних біоресурсів». 

Перебуваючи на посаді «начальника», він беззаперечно виконував вказівки і розпорядження керівників окупаційної адміністрації рф. Займався добором кадрів в очолений псевдоорган,  активно схиляв співробітників Азовського рибоохоронного патруля зрадити Україні,  здійснював контроль за виловом місцевими мешканцями та підприємцями водних біоресурсів в Азовському морі тощо.

Під час реалізації своїх «повноважень» обвинувачений незаконно використовував водний транспорт рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління.

За публічного обвинувачення прокурорів Запорізької обласної прокуратури в порядку спеціального судового розгляду до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна засуджено за державну зраду т.в.о. начальника Азовського басейнового управління Державного агентства меліорації та рибного господарства України (ч. 2 ст. 111 КК України).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надзвичайники Павлограда ліквідували пожежу на території приватного домоволодіння;

У Дніпрі хочуть дозволити продаж алкоголю в нічний час: подробиці;

Грабували на вулицях міста: поліцейські Дніпра виявили двох зловмисників.

 

2024-03-10 15:00:00
true
Відео Дня
Архів Новин