Запорізькі поліцейські викрили схему розкрадання на понад 1,5 млн грн держкоштів

Запорізькі правоохоронці викрили організовану групу, причетну до розкрадання державних коштів у навчальному закладі. За даними слідства, службові особи установи здійснили закупівлю комплектів для гри в лазертаг та медичних навчальних виробів за завищеними цінами, неналежної якості та з порушенням вимог тендерної документації. 

Про це повідомили у пресслужбі ГУ НП у Запорізькій області.

На підставі зібраних доказів шістьом фігурантам повідомлено про підозру. Їм інкримінують привласнення та розтрату майна в особливо великих розмірах, легалізацію коштів, одержаних злочинним шляхом, а також службову недбалість.

Одну з підозрюваних оголошено в розшук. Чотирьом особам обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави, ще одній – нічний домашній арешт. Досудове розслідування триває.

Читайте також:

Ожеледиця у Дніпрі: актуальні адреси травмпунктів міста;

Запоріжжі поліцейські викрили сімейну злочинну організацію, яка налагодила міжнародний канал постачання та збуту до тонни кратому щомісяця на території України;

Поліція розпочала кримінальне провадження за фактом порушення громадського порядку під час сесії міської ради у м. Підгородне

2026-01-28 15:30:00