За позовом прокуратури у Запоріжжі привели в належний стан укриття однієї з лікарень

У Запоріжжі за позовом Вознесенівської окружної прокуратури забезпечено виконання судового рішення щодо приведення у готовність захисної споруди цивільного захисту в одній із міських лікарень. Йдеться про укриття площею майже 150 кв. м, розраховане на перебування до 150 осіб.

Про це повідомили у пресслужбі Запорізької обласної прокуратури.

Прокурори встановили, що з початку повномасштабного вторгнення рф медичний заклад не забезпечував належне утримання сховища. Споруда перебувала в аварійному технічному стані та не відповідала санітарним нормам, що унеможливлювало її повноцінне використання під час надзвичайних ситуацій.

З метою захисту інтересів держави та територіальної громади прокуратура звернулася до суду, який зобов’язав балансоутримувача привести укриття у належний стан. Наразі в приміщенні проведено капітальний ремонт, облаштовано системи вентиляції, водопостачання, водовідведення та опалення. Укриття повністю готове до використання під час повітряних тривог.

Читайте також:

Російська армія окупувала село Дніпропетровщині – DeepState;

У Кривому Розі засудили відомого боксера за крадіжку з сільгосппідприємств;

Під Павлоградом ворожий дрон влучив у пасажирський автобус

2026-01-30 21:00:00